• Відкриті торги
  • КЕП

Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів

1 895 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6c0582ae129a4913af0897c3e95d10e4
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-27-000593-c-b1
Постачальник: ТОВ "ТРАК - БАС"
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору: 276
Дата підписання: 29.05.2018 00:00
Період дії договору: 29.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 1 895 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 895 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 01.08.2018
Місце постачання 27100, Україна, Кіровоградська область, місто Новоукраїнка, вул. Соборна, будинок 59 На карті