-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з друку та/або доставки документів, а саме рахунків за електричну енергію (за необхідністю з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення,претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Код згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015 - 79820000-8 – послуги, пов’язані з друком, (уточнюючий код ДК 021:2015 – 79823000-9 послуги з друку та надрукованої продукції).
Тендер Prozorro UA-2023-12-25-013125-a
Завершена
16 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 82 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 82 500.00 UAH
Номер:
a5a6dc18fbe8434e93e3c45d4620b42a
Внутрішній номер закупівлі:
20239623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-25-013125-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Пономарьов +380996841098 ponomarev.denis.prat.kh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.12.2023 16:47 - 30.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.12.2023 16:47 - 02.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.01.2024 00:02 - 02.01.2024 11:31
Період завантаження договору:
08.01.2024 00:00 - 18.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 500 000.00 Послуги з друку та/або доставки документів, а саме рахунків за електричну енергію (за необхідністю з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення,претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Код згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015 - 79820000-8 – послуги, пов’язані з друком, (уточнюючий код ДК 021:2015 – 79823000-9 послуги з друку та надрукованої продукції).