-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з друку та/або доставки документів, а саме рахунків за електричну енергію (за необхідністю з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення,претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Код згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015 - 79820000-8 – послуги, пов’язані з друком, (уточнюючий код ДК 021:2015 – 79823000-9 послуги з друку та надрукованої продукції).
Оголошено тендер
16 500 000.00
UAH
Номер:
424d964756f14f7f97dffe01a0ffb94e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-25-004883-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з друку та/або доставки документів, а саме рахунків за електричну енергію (за необхідністю з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення,претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Код згідно Національного класифікатора України ДК 021:2015 - 79820000-8 – послуги, пов’язані з друком, (уточнюючий код ДК 021:2015 – 79823000-9 послуги з друку та надрукованої продукції).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
25.12.2023 16:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 500 000.00 UAH