-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
Тендер Prozorro UA-2018-04-17-002139-a
Завершена
124 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 800.00 UAH
Номер:
df75f849ea8f4a439465e27d7c8b61b4
Внутрішній номер закупівлі:
2022971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-17-002139-a
Замовник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Оксана Ігорівна +380347728746 Ksenija_KP@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
124 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
800.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2018 15:12 - 25.04.2018 15:17
Період прийому пропозицій:
17.04.2018 15:12 - 05.05.2018 15:17
Аукціон:
07.05.2018 13:27 - 07.05.2018 13:48
Період кваліфікації:
07.05.2018 13:48 - 15.05.2018 13:24
Період завантаження договору:
11.05.2018 11:54 - 31.05.2018 11:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
Кількість
5262 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ
Оскарження: 07.05.2018 13:48 - 22.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2965814776
-
Контактна особа:
МОШКІВ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ +380681924924 olegmoshkiv777@gmail.com
-
Адреса:
77343, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район,село Голинь, ВУЛИЦЯ ПАМ'ЯТІ, будинок 14
Оскарження: 07.05.2018 13:48 - 22.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
123 773.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.05.2018 11:54
Документи
6
Скарги
0
ФОП Горфиняк Роман Васильович
Оскарження: 11.05.2018 11:54 - 26.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155316351
-
Контактна особа:
Горфиняк Роман 380679870344, 380679870344 horfunyak@ukr.net
-
Адреса:
77542, Україна, Івано-Франківська область, Кропивник, Шевченка
Оскарження: 11.05.2018 11:54 - 26.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
123 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.05.2018 13:24
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d3af14b87ce4a75bbe968851b9230ec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-17-002139-a-b1
Постачальник:
ФОП Горфиняк Роман Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155316351
-
Контактна особа:
Горфиняк Роман 380679870344, 380679870344 horfunyak@ukr.net
-
Адреса:
77542, Україна, Івано-Франківська область, Кропивник, Шевченка
Номер договору:
40
Сума договору:
114 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
29.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний