-
Відкриті торги
-
КЕП
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
114 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
7d3af14b87ce4a75bbe968851b9230ec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-17-002139-a-b1
Постачальник:
ФОП Горфиняк Роман Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155316351
-
Контактна особа:
Горфиняк Роман 380679870344, 380679870344 horfunyak@ukr.net
-
Адреса:
77542, Україна, Івано-Франківська область, Кропивник, Шевченка
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
40
Дата підписання:
29.05.2018 00:00
Період дії договору:
29.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
114 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 999.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура, катанка, круг, кутник металевий
Кількість
5262 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018