-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розміщення інформації (поліпшення інформованості дніпрян) у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Тендер Prozorro UA-2023-12-22-014208-a
Завершена
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
Номер:
341a49db596b420995d418549cbcb509
Внутрішній номер закупівлі:
20215463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-22-014208-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 fin.sektor_dpms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2023 15:10 - 27.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2023 15:10 - 30.12.2023 00:00
Аукціон:
01.01.2024 12:38 - 01.01.2024 13:01
Період кваліфікації:
01.01.2024 13:01 - 02.01.2024 12:33
Період завантаження договору:
08.01.2024 00:00 - 18.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 800 000.00 Лот 1.