-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розміщення інформації (поліпшення інформованості дніпрян) у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Тендер Prozorro UA-2023-12-22-014208-a
Завершена
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
Період оскарження:
22.12.2023 15:10 - 27.12.2023 00:00
Нічого не знайдено.