-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Тендер Prozorro UA-2023-12-22-011812-a
Завершена
166 041.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 830.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 830.21 UAH
Номер:
ce24097db0a4404281d71c225ed528d5
Внутрішній номер закупівлі:
20212802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-22-011812-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
166 041.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2023 14:18 - 27.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2023 14:18 - 30.12.2023 00:00
Аукціон:
01.01.2024 15:25 - 01.01.2024 15:48
Період кваліфікації:
01.01.2024 15:48 - 02.01.2024 15:20
Період завантаження договору:
08.01.2024 00:00 - 18.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 041.90 Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці