-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Оголошено тендер
166 041.90
UAH
Номер:
49e27dd4a2db4663a147da359ba38811
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-22-004462-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
166 041.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.12.2023 14:08
Дата модифікації:
19.12.2023 10:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума166 041.90 UAH