-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Тендер Prozorro UA-2023-12-21-017387-a
Завершена
455 332.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 276.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 276.66 UAH
Номер:
4c1149f5ab454c898e73305d634fa795
Внутрішній номер закупівлі:
20194304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-21-017387-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net https://nrc-dndz.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
455 332.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2023 15:53 - 26.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2023 15:53 - 29.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.12.2023 00:00 - 05.01.2024 14:33
Період завантаження договору:
11.01.2024 00:00 - 21.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴455 332.00 Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)