-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Оголошено тендер
455 332.00
UAH
Номер:
44c69b5055a44f1dbeaeba968a3a9198
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-21-007738-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
455 332.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Примітки:
на очікувану вартість на 2024р.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.12.2023 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума455 332.00 UAH