• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сир кисломолочний, не менше 9% жирності, Сир твердий, не менше 50% жирності

Завершена

143 460.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 717.30 UAH
Номер: c2ddf59d2450401c95078ae927f57edf
Внутрішній номер закупівлі: 20193846
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-21-016914-a   
Замовник: ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Осика Оксана +380502300760, +380681299973 osykaoksana80@gmail.com http://oleksandria-dnz42.edukit.kr.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 143 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.12.2023 15:44 - 26.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2023 15:44 - 29.12.2023 00:00
Аукціон: 29.12.2023 15:55 - 29.12.2023 16:18
Період кваліфікації: 29.12.2023 16:18 - 03.01.2024 15:10
Період завантаження договору: 09.01.2024 00:00 - 19.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 460.00 Сир кисломолочний, не менше 9% жирності, Сир твердий, не менше 50% жирності