• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сир кисломолочний, не менше 9% жирності, Сир твердий, не менше 50% жирності

Оголошено тендер

143 460.00 UAH
Номер: 5ff63b2e2f7f4be3bb7b922ec98debe6
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-21-004531-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 42 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 143 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сир кисломолочний, не менше 9% жирності, Сир твердий, не менше 50% жирності
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.12.2023 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сир кисломолочний, не менше 9% жирності
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 780 кілограм
Період постачання (не задано)
Сир твердий, не менше 50% жирності
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 168 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описспец.рахунок
Сума43 038.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 422.00 UAH