-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шинка, філе куряче охолоджене, четвертини курячі охолоджені, гомілки курячі охолоджені
Тендер Prozorro UA-2023-12-21-013260-a
Завершена
199 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 998.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 998.80 UAH
Номер:
8370798f99fc4ead8c657eba044ab143
Внутрішній номер закупівлі:
20190094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-21-013260-a
Замовник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №2 м.Радехів Радехівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23951040
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, м.Радехів вул.Б.Львівська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вандика Марія Іванівна +380325590018 9876542013@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2023 14:28 - 29.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2023 14:28 - 01.01.2024 14:33
Аукціон:
02.01.2024 15:03 - 02.01.2024 15:26
Період кваліфікації:
02.01.2024 15:26 - 08.01.2024 14:53
Період завантаження договору:
14.01.2024 00:00 - 24.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 760.00 Шинка, філе куряче охолоджене, четвертини курячі охолоджені, гомілки курячі охолоджені