-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шинка, філе куряче охолоджене, четвертини курячі охолоджені, гомілки курячі охолоджені
Оголошено тендер
199 760.00
UAH
Номер:
1a3b8a47bf4c4339b95796c707a4a20d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-21-004765-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №2 м.Радехів Радехівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23951040
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, м.Радехів вул.Б.Львівська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №2 м.Радехів Радехівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23951040
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, м.Радехів вул.Б.Львівська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шинка, філе куряче охолоджене, четвертини курячі охолоджені, гомілки курячі охолоджені
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.12.2023 14:09
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Гомілки курячі охолоджені – 285 кг- Повинне бути добре очищене, без залишків пір’я, не ушкоджене, без сторонніх запахів, блідо-жовтий колір з рожевим відтінком, без ГМО. Запах властивий доброякісному м’ясу птиці без сторонніх запахів. Гомілка куряча охолоджена повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів ГОСТ, ДСТУ, тощо. Гомілка куряча охолоджена. Постачання повинно здійснюватись спеціалізованим транспортом постачальника (рефрижератор) з дотриманням санітарних вимог.
-
Дата публікації:
21.12.2023 14:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
шинка
Кількість
320 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
філе куряче охолоджене
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
четвертини курячі охолоджені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
гомілки курячі охолоджені
Кількість
285 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума199 760.00 UAH