-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-12-21-009380-a
Торги не відбулися
165 538.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 655.39 UAH
мін. крок: 1% або 1 655.39 UAH
Номер:
b2b45e7d96b749f8a8de041d702658ed
Внутрішній номер закупівлі:
20186193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-21-009380-a
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінченко Алла Василівна +380463921383 osvita-molod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 538.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2023 12:36 - 26.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2023 12:36 - 29.12.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 538.90 Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)