-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Оголошено тендер
165 538.90
UAH
Номер:
4a72103d2e834e85a8fbd004c744c3aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-21-001899-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
165 538.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Примітки:
Закупівля здійснюється на очікувану вартість відповідно до потреби закладів на січень – квітень 2024 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
21.12.2023 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума165 538.90 UAH