-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі, фрукти свіжі
Тендер Prozorro UA-2023-12-21-005125-a
Завершена
737 610.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 688.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 688.05 UAH
Номер:
6c1c91282e6245be860ecbb114134a7c
Внутрішній номер закупівлі:
20181955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-21-005125-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергієнко +380971090187 petrukcadok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
737 610.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2023 10:53 - 26.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2023 10:53 - 29.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.12.2023 00:00 - 29.12.2023 12:49
Період завантаження договору:
04.01.2024 00:00 - 14.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴737 610.00 Овочі, фрукти свіжі