-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти свіжі
Оголошено тендер
737 610.00
UAH
Номер:
cd9aecf1abea444990601969c105b1fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-21-002737-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
737 610.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі, фрукти свіжі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.12.2023 10:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума737 610.00 UAH