• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лот 1 спірометр, комплекс для проведення холтерівського моніторування ЕКГ, електрокардіограф; Лот 2 електроенцефалограф)

Завершена

711 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 315.00 UAH
Номер: 70fb5206680743de8b49c88b985d5cb8
Внутрішній номер закупівлі: 20135789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-19-008284-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Геча Мирослав +380966389829 tsrlvitsynskoho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 711 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.12.2023 11:57 - 24.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2023 11:57 - 27.12.2023 12:00
Аукціон: 28.12.2023 11:45 - 28.12.2023 12:08
Період кваліфікації: 28.12.2023 12:08 - 29.12.2023 10:53
Період завантаження договору: 04.01.2024 00:00 - 14.01.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴448 000.00 Лот 1 спірометр, комплекс для проведення холтерівського моніторування ЕКГ, електрокардіограф
  • Лот №2 ₴263 000.00 Лот 2 електроенцефалограф