-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лот 1 спірометр, комплекс для проведення холтерівського моніторування ЕКГ, електрокардіограф; Лот 2 електроенцефалограф)
Тендер Prozorro UA-2023-12-19-008284-a
Завершена
711 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 315.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 315.00 UAH
Період оскарження:
19.12.2023 11:57 - 24.12.2023 00:00
Нічого не знайдено.