-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Масло вершкове (код за ДК 021:2015 - 15530000-2 Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2023-12-19-005273-a
Закупівля на 2024 рік
Завершена
182 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 910.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 910.00 UAH
Номер:
6b8eeabc0efb46d2bbb505bb01384259
Внутрішній номер закупівлі:
20132964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-19-005273-a
Замовник:
Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568329
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Леваневського 52/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзядевич Ірина Володимирівна +380456370496 kolifks@ukr.net http://kolifks.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
182 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2023 10:50 - 24.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2023 10:50 - 27.12.2023 10:55
Аукціон:
28.12.2023 12:23 - 28.12.2023 12:58
Період кваліфікації:
28.12.2023 12:58 - 29.12.2023 12:24
Період завантаження договору:
04.01.2024 00:00 - 14.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴182 000.00 Масло вершкове (код за ДК 021:2015 - 15530000-2 Вершкове масло)