• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Масло вершкове (код за ДК 021:2015 - 15530000-2 Вершкове масло)

Оголошено тендер

182 000.00 UAH
Номер: 3203cfb34f994fad805b817a246feb7a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-19-001662-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту"
Замовник: Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту"
Очікувана вартість: 182 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Масло вершкове (код за ДК 021:2015 - 15530000-2 Вершкове масло)
Примітки: Закупівля на 2024 рік
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 19.12.2023 10:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Масло вершкове
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 700 кілограм
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума182 000.00 UAH