-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лот 1 спірометр, комплекс для проведення холтерівського моніторування ЕКГ, електрокардіограф; Лот 2 електроенцефалограф)
Тендер Prozorro UA-2023-12-19-004077-a
Торги відмінено
617 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 315.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 315.00 UAH
Номер:
d5fa95398de34a8e8f5830910d4aaf49
Внутрішній номер закупівлі:
20131794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-19-004077-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геча Мирослав +380966389829 tsrlvitsynskoho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
617 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2023 10:23 - 24.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2023 10:23 - 27.12.2023 12:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
bad54de5491b425aafd9f0245bebe21d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень (необхідність коригування предмета закупівлі й його вартості)
Період оскарження:
19.12.2023 11:39 - 30.12.2023 00:00
Дата опублікування:
19.12.2023 11:39
Дата виконання:
30.12.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴354 000.00 Лот 1 спірометр, комплекс для проведення холтерівського моніторування ЕКГ, електрокардіограф
- Лот №2 ₴263 000.00 Лот 2 електроенцефалограф