-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лот 1 спірометр, комплекс для проведення холтерівського моніторування ЕКГ, електрокардіограф; Лот 2 електроенцефалограф)
Оголошено тендер
617 000.00
UAH
Номер:
991936d044844cc6ad92c3320beb6d52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-19-001349-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
617 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лот 1 спірометр, комплекс для проведення холтерівського моніторування ЕКГ, електрокардіограф; Лот 2 електроенцефалограф)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
19.12.2023 10:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти отримані за результатами укладених угод з НСЗУ
Сума617 000.00 UAH