• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 - Хліб) (Хліб пшеничний; Хліб житньо-пшеничний)

Закупівля товару здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 та змін, що вносяться до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.

Завершена

460 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 302.00 UAH
Номер: 80a77e6f46d2488495ba7e53aa5b2461
Внутрішній номер закупівлі: 20124016
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-18-019945-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Леся Маркович +380979711440 lesyamarkovich17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 460 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.12.2023 17:03 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2023 17:03 - 26.12.2023 01:00
Аукціон: 27.12.2023 11:34 - 27.12.2023 11:57
Період кваліфікації: 27.12.2023 11:57 - 27.12.2023 15:01
Період завантаження договору: 02.01.2024 00:00 - 12.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴460 400.00 код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 - Хліб) (Хліб пшеничний; Хліб житньо-пшеничний)