-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 - Хліб) (Хліб пшеничний; Хліб житньо-пшеничний)
Оголошено тендер
460 400.00
UAH
Номер:
ff6b596ff3984b538f0dea8c88effb6c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-18-007357-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Грушевського Михайла, будинок 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Грушевського Михайла, будинок 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
460 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 - Хліб) (Хліб пшеничний; Хліб житньо-пшеничний)
Примітки:
Закупівля товару здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 та змін, що вносяться до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.12.2023 16:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб пшеничний
Кількість
2600 кілограм
Період постачання
(не задано)
Хліб житньо-пшеничний
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума460 400.00 UAH