-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-12-18-010331-a
Торги не відбулися
248 308.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 241.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 241.54 UAH
Номер:
06e4ea089cc447d583350a6a8a1978e6
Внутрішній номер закупівлі:
20114406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-18-010331-a
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Монда +380951586243 bughalteriya.ptrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 308.35 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2023 13:49 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2023 13:49 - 26.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 308.35 ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)