-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
248 308.35
UAH
Номер:
7ee276dfe82c495685322f77836c13f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-15-007027-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
248 308.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
юридична адреса замовника: вул. Мічуріна Івана, 1Г, м. Мукачево, Закарпатська область, 89600
Закупівля на 2024 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
15.12.2023 17:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума248 308.35 UAH