-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2023-12-16-000920-a
На очікувану вартість і очікувану потребу 2024 року
Завершена
144 979.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 724.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 724.90 UAH
Номер:
5864d917a34f47b9a9cb13ac2c773016
Внутрішній номер закупівлі:
20100735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-16-000920-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОМИРГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095180
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гетьман Володимирівна 0996358180 marina.eva1129@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 979.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2023 13:36 - 21.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2023 13:36 - 24.12.2023 09:00
Аукціон:
25.12.2023 15:19 - 25.12.2023 15:42
Період кваліфікації:
25.12.2023 15:42 - 27.12.2023 10:14
Період завантаження договору:
02.01.2024 00:00 - 12.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 979.20 Оброблені фрукти та овочі