-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Оголошено тендер
144 979.20
UAH
Номер:
c242e36e78dc432881fc39f305da5c28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-16-000339-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОМИРГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095180
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОМИРГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095180
-
Контактна особа:
Гетьман Марина Володимирівна 38099658180 marina.eva1129@gmail.com
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 979.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені фрукти та овочі
Примітки:
На очікувану вартість і очікувану потребу 2024 року
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.12.2023 13:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капуста квашена
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Огірки квашені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Томати квашені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Томатна паста 25%
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Сухофрукти ( сушені яблука, груші і сливи)
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Горошок зелений с/м
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Вишня свіжоморожена
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума144 979.20 UAH