-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-017170-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
88b870fe45ba473ba32ef70a6d60d4a0
Внутрішній номер закупівлі:
20095244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-15-017170-a
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошніченко Оксана Петрівна 380444898775 tender.dpr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2023 15:58 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2023 15:58 - 23.12.2023 00:00
Аукціон:
25.12.2023 15:18 - 25.12.2023 15:47
Період кваліфікації:
25.12.2023 15:47 - 28.12.2023 18:00
Період завантаження договору:
03.01.2024 00:00 - 13.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)