• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 29053f3e89b24d509500a8db5f5cd7bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-15-004230-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.12.2023 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету (м. Київ)
Сума270 000.00 UAH