• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)

Торги не відбулися

148 540.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 742.70 UAH
Номер: c195b13032704a098e948bd9a8f10257
Внутрішній номер закупівлі: 20093401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-15-014857-a   
Замовник: КНП ММР "Пологовий будинок №3"
Контактна особа: Козарецька Ольга Станіславівна +380990512177 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 148 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2023 15:00 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2023 15:00 - 23.12.2023 15:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴148 540.00 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)