-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)
Оголошено тендер
148 540.00
UAH
Номер:
6296f2b40f40414aafa38197b1e9842a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-15-007289-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2023 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума148 540.00 UAH