• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)

Торги не відбулися

142 813.85 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 714.07 UAH
Номер: d4cc0b185bbc4391986a0d3ed4bc5359
Внутрішній номер закупівлі: 20091800
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-15-013702-a   
Замовник: КНП ММР "Пологовий будинок №3"
Контактна особа: Козарецька Ольга Станіславівна +380990512177 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 142 813.85 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2023 14:37 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2023 14:37 - 23.12.2023 14:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴142 813.85 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)