-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)
Оголошено тендер
142 813.85
UAH
Номер:
b222f6b6e08d490f9678670080b434e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-15-004654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 813.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2023 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума142 813.85 UAH