-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне обладнання для закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2023-12-14-023365-a
Завершена
73 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
Номер:
6bb7b61b7979474492e992b67b3a47d0
Внутрішній номер закупівлі:
20077353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-14-023365-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944875
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вул. Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрійчук Олена Олексіївна +380385241178 voiztg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2023 21:58 - 19.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2023 21:58 - 22.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
22.12.2023 00:01 - 22.12.2023 11:34
Період завантаження договору:
28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 700.00 Кухонне обладнання для закладів освіти