• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кухонне обладнання для закладів освіти

Оголошено тендер

73 700.00 UAH
Номер: df6544c4edb9486cbf426f7236f4b6d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-14-012469-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
Очікувана вартість: 73 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кухонне обладнання для закладів освіти
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 14.12.2023 21:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума73 700.00 UAH