-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Тендер Prozorro UA-2023-12-14-020209-a
Завершена
938 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 380.00 UAH
Номер:
be7f145760f648e189f1f3127eb9dcdd
Внутрішній номер закупівлі:
20073961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-14-020209-a
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Героїв України, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігнатенко Катерина Павлівна +380459472202 zakypku2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
938 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2023 16:49 - 19.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2023 16:49 - 22.12.2023 09:00
Період кваліфікації:
22.12.2023 09:00 - 26.12.2023 11:05
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴938 000.00 «Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»