-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Оголошено тендер
938 000.00
UAH
Номер:
91bbfc01cfe74881b9932e1e900eb645
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-14-010752-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Героїв України, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Героїв України, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
938 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.12.2023 16:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума938 000.00 UAH