• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

електрична енергія

Завершена

489 415.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 447.08 UAH
Номер: 8187fa5a78d44be79740de3a4b732df9
Внутрішній номер закупівлі: 20072397
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-14-019213-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
Контактна особа: Віолета Десяцька +380487969481, +380936816469 urlab@lab.gov.ua https://lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 489 415.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.12.2023 16:25 - 19.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.12.2023 16:25 - 22.12.2023 14:00
Період кваліфікації: 22.12.2023 14:00 - 26.12.2023 17:06
Період завантаження договору: 01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴489 415.60 електрична енергія