-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
489 415.60
UAH
Номер:
12d2352a24d24e528317d27568f9d2fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-14-009842-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
489 415.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
14.12.2023 15:59
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) обсягу електричної енергії за календарний рік (бюджетний період) 2022-2023 року. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 №275, а також моніторингом динаміки цін на офіційному веб-сайті ДП «Оператор ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/ в розділі «Середньозважені ціни ВДР та РДН». При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін електропостачальників на електричну енергію на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі, що оприлюднені на веб-сайтах та прейскурантах цін (комерційних пропозицій) у вільному доступі. До ціни електричної енергії включена вартість електричної енергії, закупованої електропостачальником на оптовому ринку електричної енергії (внутрішньодобовому ринку або ринку електричної енергії на добу наперед), послуги з передачі електричної енергії, націнка електропостачальника та всі визначені законодавством податки та збори. Розмір бюджетного призначення: 489 415,60 грн. з ПДВ згідно з планом кошторисних асигнувань Замовника.
-
Дата публікації:
02.01.2024 11:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Кількість
78938 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума489 415.60 UAH