-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151000-5 Меблі різні) - 19 найменувань.
Тендер Prozorro UA-2023-12-14-011585-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер:
c22cf8d64b2d45cfa412378e667c8354
Внутрішній номер закупівлі:
20065295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-14-011585-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981477
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, бульвар Європейський, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Захарченко Людмила Михайлівна 380978834039 romny_srl.Zakypka@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2023 13:48 - 19.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2023 13:48 - 22.12.2023 00:00
Аукціон:
22.12.2023 12:37 - 22.12.2023 13:18
Період кваліфікації:
22.12.2023 13:18 - 25.12.2023 13:44
Період завантаження договору:
31.12.2023 00:00 - 10.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151000-5 Меблі різні) - 19 найменувань