-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151000-5 Меблі різні) - 19 найменувань.
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
094346fff277499a8f38f973704ae902
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-14-005708-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981477
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, бульвар Європейський, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981477
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, бульвар Європейський, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151000-5 Меблі різні) - 19 найменувань.
Примітки:
Очікувана вартість 270 000,00 грн. кошти НСЗУ.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.12.2023 13:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума270 000.00 UAH