-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)
Тендер Prozorro UA-2023-12-14-001839-a
Торги відмінено
148 540.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 742.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 742.70 UAH
Номер:
30102dfdb3de4f38be00cbe8d0da7c4d
Внутрішній номер закупівлі:
20055846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-14-001839-a
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козарецька Ольга Станіславівна +380990512177 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2023 10:45 - 26.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2023 10:45 - 29.12.2023 09:37
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d1ed7e544abc47139dc7dbd334d048e3
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
виявлено порушення під час публікації закупівлі
Період оскарження:
15.12.2023 09:41 - 26.12.2023 00:00
Дата опублікування:
15.12.2023 09:41
Дата виконання:
26.12.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴148 540.00 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)