-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)
Оголошено тендер
148 540.00
UAH
Номер:
e8eb4e41bf8c409e9ffd828590fb58f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-14-000423-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Серологічних досліджень на ВІЛ-інфекцію: Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками); Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми; Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них); Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.12.2023 09:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума148 540.00 UAH