-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-020972-a
Торги відмінено
16 826 480.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 84 132.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 84 132.40 UAH
Номер:
8920d575f35a4cc59ff4f34756b889f3
Внутрішній номер закупівлі:
20052332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-020972-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Сидорчук +380673841216 natalochka080484@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 826 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 18:57 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 18:57 - 21.12.2023 00:00
Аукціон:
21.12.2023 15:31 - 21.12.2023 15:54
Період кваліфікації:
21.12.2023 15:54 - 22.12.2023 13:53
Період завантаження договору:
28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2eca8ad2b5c1496284958a03a0ae4eb8
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Порядок №1082 не містить механізму виправлення технічних (механічних) помилок які допущені при оприлюдненні відповідної інформації в ЕСЗ. Враховуючи вищевикладене та спираючись на п.2. ст.50 Постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022 року було прийняте рішення відмінити відкриті торги з особливостями , за неможливості усунення порушень що виникли.
Період оскарження:
08.01.2024 12:22 - 19.01.2024 00:00
Дата опублікування:
08.01.2024 12:22
Дата виконання:
19.01.2024 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴16 826 480.00 Електрична енергія