-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
16 826 480.00
UAH
Номер:
0bd631105bce401797805bf99c5cb172
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-13-007433-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 826 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
13.12.2023 18:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1912100 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 826 480.00 UAH