-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди графітові спектральні
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-018570-a
Торги не відбулися
224 912.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 249.12 UAH
мін. крок: 1% або 2 249.12 UAH
Номер:
bce6f843b6b448e99b3c15e19c9f5b27
Внутрішній номер закупівлі:
20050575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-018570-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурлаєва Наталія Анатоліївна +380503847607 N.Burlaeva@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31660000-0 Вугільні електродиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
224 912.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 16:42 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 16:42 - 21.12.2023 16:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴224 912.00 Електроди графітові спектральні